X
501 204 901

Chapowo i okolica


Chłapowo to niewielka miejscowość letniskowa zlokalizowana w sąsiedztwie Władysławowa i Jastrzębiej Góry. Z roku na rok popularność tego miejsca rośnie. Turyści z różnych zakątków Polski przyjeżdżają tu by zrelaksować się i wypocząć w spokoju. Tym co przyciąga wczasowiczów jest niewątpliwie piękne położenie miasteczka. Chłapowo zlokalizowane jest na wysokim, klifowym wybrzeżu w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Jedną z atrakcji tego miejsca jest piękna, szeroka plaża. Złocisty piasek oraz czysta woda zachęcają urlopowiczów do kąpieli słonecznych i morskich.

Ze względu na swoją lokalizację Chłapowo stanowi doskonałą bazę wypadową na wycieczki po wybrzeżu. Przy okazji wypoczynku w tym miejscu warto wybrać się na Hel lub odwiedzić Trójmiasto.

Chłapowo posiada bogatą bazę noclegową więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Bardzo popularne w tym miejscu są pokoje gościnne o różnym standardzie, komfortowe apartamenty oraz przytulne domki idealne na rodzinny wypoczynek. W Chłapowie funkcjonuje również kilka barów i restauracji, w których można zjeść smacznie i tanio.